V čom som dobrý? Moje služby

Ponúkam mojím zákazníkom 4 hlavné služby. Tvorbu firemných a osobných webov, tvorbu e-shopov, servis a grafický dizajn. V týchto oblastiach mám viac ako 10 ročné skúsenosti a množstvo referencií, ktoré si môžete pozrieť v sekcií moje práce. 

Poďme spolu vytvoriť niečo nové, elegantné, funkčné a kvalitné. 🙂

Buďte o krok vpred pred konkurenciou Firemný web Buďte o krok vpred pred konkurenciou
Kvalitný web je dnes základom úspechu v online svete. Dnes má web takmer každá firma. O to viac ten Váš musí byť kvalitný, rýchly a funkčný. Musí sa dobre zobrazovať ako na monitoroch počítačov, tak aj na malých mobiloch. Urobte krok vpred a investujte do kvalitného webu.
Začnite konečne predávať E-shop Začnite konečne predávať
Profesionálny E-SHOP, so všetkým čo musí mať. Neviete presne na čo všetko treba myslieť? Nevadí, vo všetkom Vám poradím. Vrátane výberu platobnej brány, GDPR nastavení a podobne. Naša spolupráca dokončením eshopu nekončí. Naďalej ostávam s Vami v kontakte. Pomôžem Vám so spustením eshopu, poradím s jeho obsluhou a do všetkého potrebného Vás zaučím.
dajte o sebe vedieť svetu Osobné weby a blogy dajte o sebe vedieť svetu
Vytvorím Vám web pre Váš začínajúci biznis. Osobný web, kde môžete svetu napísať informácie o sebe, Vašich schopnostiach, názoroch, postojoch, službách a podobne. Prípadne blog, kde budete pravidelne aktívny a postupne si tak rozbehnete svoj biznis, značku alebo čokoľvek, čo je Vaším cieľom.
Opraviť, vylepšiť, nastaviť Servis Opraviť, vylepšiť, nastaviť
Svojim klientom ponúkam aj servis. Dlhodobý či jednorázový. Nastavím, opravím, vylepším, zmením, vysvetlím, aktualizujem a urobím údržbu. Servis robím len svojím klientom, nerobím ho na weby, ktoré som sám nebudoval. Viacerí moji klienti majú u mňa pravidelný mesačný servis svojih webov.

Na základe úspešných projektov Moje úrovne zručností

92%
Tvorba e-shopov
95%
Tvorba Webov
85%
Grafický dizajn
45%
Pravopis (rizikovo nízko) ^^

Moje kontakty a sociálne médiaAko sa so mnou spojiť?

Na telefóne som dostupný nepravidelne v pracovné dni od 9:00-12:00. Z hľadiska vyťaženosti si hovory plánujem dopredu. Preto je vždy lepšie ma kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár.

    Close Zoom
    Context Menu is disabled by theme settings.